Dodane przez admin - śr., 03/11/2020 - 13:27
Biblioteka Sopocka nieczynna

AKTUALIZACJA

1. Celem ochrony sopocian i gości przed możliwością zarażenia się koronawirusem Prezydent Sopotu Jacek Karnowski podjął decyzję o zamknięciu miejskich instytucji kultury. Od jutra, tj. 12.03.2020 r. Biblioteka Sopocka zostaje zamknięte dla Czytelników do odwołania.
2. Przez cały okres zamknięcia Filii będzie można otrzymać kody do Legimi, kontaktując się z nami przez FB Sopoteki lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W obu przypadkach należy podać numer swojej karty. Liczba kodów jest ograniczona. Aby wpisać kod, należy wejść na legimi.pl/pomorskie
Aby uzyskać kod należy podać swój numer karty i mieszkać w Sopocie.
3. Kary naliczone za przetrzymanie zbiorów w tym czasie będą anulowane.

Wszystkie komunikaty dotyczące wydarzeń organizowanych w przyszłości oraz funkcjonowania Biblioteki będą podawane na bieżąco w naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

#bibliotekasopocka #zostanwdomu #kulturawczasachpandemii #czytamydobrze