Inne / Dzieci

Bajkowisko Sopockie w Sopotece, 9 i 23.06.2018

9i23
Plakat - Bajkowisko Sopockie, 9i23.06.2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Bajkowisko Sopockie!
9 i 23 czerwca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Sopoteka przygotowała dla najmłodszych czytelników coś naprawdę specjalnego. Biblioteka Sopocka, Legimi oraz PocketBook mają zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci na Bajkowisko. Wybierzcie się z nami w niezwykłą podróż do świata bajek i legend! Po Krainie Czarów, Nibylandii i wielu, wielu innych fantastycznych miejscach oprowadzą Was pracujący w Sopotece bibliotekarze. Za przewodniki posłużą im PocketBooki, a dostęp do świata magii i czarów zapewni internetowa księgarnia Legimi. W ten sposób połączymy nowoczesne z tradycyjnym i wspólnie stworzymy coś zupełnie nowego. Przyjdźcie do nas i zasłuchajcie się w przygodach swoich ulubionych bohaterów! Sesje głośnego czytania bajek odbywać się będą w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca - zawsze o 10:00. Do zobaczenia po drugiej stronie lustra!