Inne / Dorośli

Chat away - konwersacje angielskie w Sopotece, 7,21.11.2017, 17.00

chat_away-listopad__1_
Plakat - Chat away listopad, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Chat away - konwersacje angielskie!

7 i 21 listopada 2017 r.

ul. Tadeusza Kościuszki 14

Sopoteka/Sopot Centrum

Znasz język angielski, ale nie masz okazji poćwiczyć konwersacji, utrwalić słówek, które coraz bardziej zapominasz - przyjdź do Sopoteki.

Nieważne, czy przygotowujesz się do matury z języka angielskiego, egzaminów FCE, CAE, planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych czy turystycznych, jeżeli chcesz poćwiczyć konwersację, poszerzyć zakres słownictwa, utrwalić już poznane słówka, które bez praktyki każdy z nas zapomina, i przełamać barierę językową – to zajęcia dla Ciebie!

Spotykamy się dwa razy w tygodniu w miłym gronie i rozmawiamy po angielsku na luzie na dowolnie wybrane tematy. Z nami nabierzesz większej płynności w posługiwaniu się w języku angielskim.