Inne / Dorośli

Eko-logiczny spacer, vol. 2 - spacer leśny, Sopoteka, 29.08.2018

29
Plakat - eco spacer, 29.08.2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Eko-logiczny spacer, vol. 2!
29 sierpnia 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Wakacje w pełni, pogoda dopisuje, najwyższa więc pora na spacer! Zapraszamy Was na kolejną wędrówkę uliczkami Sopotu, tym razem nie śladami sław, ale… bibliotek. Chcemy pokazać Wam, że Biblioteka Sopocka to nie tylko Sopoteka. Zachęcamy do wspólnych odwiedzin filii na Brodwinie, Kamiennym Potoku i tych znajdujących się tuż za rogiem, a o których może nawet nie wiecie. Nie spodziewacie się nawet ile macie do odkrycia! Zaczynamy w Sopotece, a gdzie skończymy…? Tego dowiedzą się ci, którzy razem z nami wyruszą na przygodę. Jesteście gotowi?

Spacer organizowany jest w ramach projektu ekologicznego Biblioteki Sopockiej #wrzućtodokosza.

Sopoteka – 23 Marca (Uniwersytet) – Filia nr 6 – 23 Marca – Wielka Gwiazda – przejście leśne – Brodwino – cmentarz – Kraszewskiego – Obodrzyców – Kolberga – Filia nr 7