Seanse filmowe / Dorośli

Filmowy czwartek z Osą w Sopotece, 28.03.19

28
Plakat Sopoteka Czwartek z Osą 28.03.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Filmowy Czwartek z Osą.
28 marca 2019 r., godz. 17.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum

Lubicie kino? Znakomicie się składa, bo w Sopotece też je lubimy. W ostatni czwartek każdego miesiąca zapraszamy Was na Filmowy Czwartek z Osą, czyli seans filmowy przygotowany przez naszą koleżankę, Karolinę ‘Osę’ Osowską. Popcorn, leżaki, krótka prelekcja przed pokazem i magia kina – możecie liczyć na to wszystko.
Tym razem zapraszamy Was na klasykę światowego kina. Historia znajomości dwunastoletniej Matyldy i zawodowego mordercy Leona. Brzmi znajomo? Jeśli nie, to najwyższy czas nadrobić zaległości. W rolach głównych zobaczycie młodziutką Natalie Portman, Gary'ego Oldmana, i Jeana Reno; „Leon zawodowiec” w reżyserii Luca Bessona już 28 marca w Sopotece.

Jeśli zastanawiacie się czy przyjść, to chyba właśnie przestaliście, prawda? To co, widzimy się w czwartek?