Seanse filmowe / Dorośli

Filmowy czwartek z Osą w Sopotece, 31.01.19

31
Plakat Filmowy czwartek z Osą, Sopoteka 31.01.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza na Filmowy czwartek z Osą.
31 stycznia 2019 r., godz. 17.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum

Lubicie kino Znakomicie się składa, bo w Sopotece też je lubimy. W ostatni czwartek każdego miesiąca zapraszamy Was na Filmowy Czwartek z Osą, czyli seans filmowy przygotowany przez naszą koleżankę, Karolinę ‘Osę’ Osowską. Popcorn, leżaki, krótka prelekcja przed pokazem i magia kina – możecie liczyć na to wszystko. Tym razem zapraszamy Was na komedię kryminalną braci Coen, która po ponad dwudziestu latach od dnia premiery dorobiła się już tytułu dzieła kultowego. Film opowiada o pewnym podstarzałym hippisie próbującym odnaleźć swojego bogatego imiennika, aby odzyskać pieniądze za zniszczony dywan. Fabuła nie zapiera może tchu w piersiach, tym co urzeka podczas seansu jest jednak czarny humor, jedyna w swoim rodzaju atmosfera i wspaniały popis aktorów, którzy dają z siebie wszystko. Jeśli zastanawiacie się czy przyjść, to chyba właśnie przestaliście, prawda?
To co, widzimy się w czwartek?