Spotkanie/Dorośli

Historia Jednego Zdjęcia: spacer fotograficzny, Sopoteka, 2.08.2018

HJZ_2
Plakat - HJZ 2.08.18, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie Historia Jednego Zdjęcia: spacer fotograficzny!
2 sierpnia 2018 r.
Sopoteka
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Historia Jednego Zdjęcia to cykl spotkań edukacyjnych dla seniorów. W ramach projektu będą odbywały się warsztaty fotograficzne z wykładowcami z Sopockiej Szkoły Fotografii WFH, zajęcia w profesjonalnym studio fotograficznym, wykłady/seminaria/dyskusje, projekcje filmów dokumentalnych oraz plenery fotograficzne.
Tym razem wybierzemy się na spacer, podczas którego będziemy robić zdjęcia i zdobywać doświadczenie w plenerowych warunkach. Miejscem zbiórki będzie Sopoteka. Prosimy o zabranie ze sobą aparatów fotograficznych.

Więcej informacji:
historia1zdjecia.blogspot.com