Inne / Dorośli

Kawiarenka językowa w Sopotece, 7,14,21.12.2017, 17.00

kawiarenka_jezykowa
Plakat - Kawiarenka językowa w Sopotece Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Kawiarenkę Językową!
7, 14, 21 grudnia 2017 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopoteka/Sopot Centrum

Checie podszkolić swój język polski? Zapraszamy na bezpłatne konwersacje.

Kawiarenka Językowa - działanie wspierające naukę języka polskiego oraz integrację z lokalną społecznością. Podczas dwugodzinnego spotkania osoby chętne (wolontariusze) przeznaczają swój czas na rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi - tematyka dowolna.
Akcja realizowana w ramach działania Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców we współpracy z Sopoteka.

Miejsce: Sopoteka, II piętro budynku Dworca PKP/SKM Sopot
Spotykamy się przy sofach z przodu Sopoteki lub w części wykładowej - miejsca będą oznaczone napisem “Kawiarenka Językowa"
Czas: Każdy czwartek w godzinach: 17:00-19:00

UWAGA: Na spotkanie można przybyć bez umawiania się, nie trzeba się przygotowywać - najważniejsze, abyście do nas dołączyli!
Zapraszamy również wszystkie chętne osoby pragnące wesprzeć nasze działanie poprzez zostanie przewodnikiem językowym lub przewodniczką językową - wystarczy przybyć na spotkanie.