Spotkanie/Dorośli

Kocie porady, czyli spotkanie z kocim behawiorystą, Mieszkiem Eichelbergerem w Sopotece, 23.03.2018, 18.00

23
Plakat - kocie porady, 23.03.18, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Kocie porady, czyli spotkanie z kocim behawiorystą, Mieszkiem Eichelbergerem
23 marca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Na ostatnim spotkaniu porozmawialiśmy sobie ogólnie o kocich potrzebach. Na zbliżającym się wydarzeniu porozmawiamy o bardziej konkretnych sytuacjach – nawiązując do dobrostanu kota.

Skupimy się głównie na problemie z transportem zwierząt oraz zajmiemy się tematem wizyty u lekarza weterynarii – by nie przypominała wojny pomiędzy zwierzęciem a opiekunem i lekarzem weterynarii. Krew nie musi się lać z żadnej ze stron!

Tym samym serdecznie też zapraszamy jak największe grono lekarzy weterynarii – Wasze opinie i uwagi dotyczące pracy z opiekunami są niezwykle ważne, a rozmowa na żywo pomoże nam wszystkim się zrozumieć.

Opiekun zwierzęcia-Lekarz Weterynarii-Behawiorysta to jedność, wspólna praca, wspólny cel, jakim jest zaopiekowany, zdrowy i bezpieczny kot.
#BądźŚwiadomy #Sopoteka #SpotkaniaDlaKociarzy