Inne / Dorośli

Pokaż Swój Znak – kobiece historie zapisane na ciele, Sopoteka 8.03.19

8
Plakat Sopoteka Pokaż Swój Znak 8.03.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Pokaż Swój Znak – kobiece historie zapisane na ciele.
8 marca 2019 r., godz. 17:30
ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum

Czy zastanawiałeś/łaś się kiedyś jakie historie mogą skrywać za tatuażami, które zdobią kobiece ciała?
Czy są to symbole zwycięstwa, pamiątki po stoczonej walce, znaki, które mają upamiętnić ważny moment w życiu, czy kaprys lub nieprzemyślana decyzja?
Zapraszam Cię na niezwykłe spotkanie, podczas którego usłyszysz unikatowe historie 9 kobiet, które zechciały opowiedzieć o swoich Znakach zdobiących ich ciała.
Podczas spotkania rozmawiać będziemy na tematy mocno kobiece, poruszymy wiele ciekawych kwestii dotyczących kobiecego świata, po to abyś Ty również mogła zanurzyć się w swojej kobiecości i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie samej.

Projekt „Pokaż Swój Znak” to projekt sopockiej artystki Anety Bitel. Powstawał przez 12 miesięcy, podczas których każdego miesiąca jedna z kobiet prezentowała swój tatuaż podczas sesji fotograficznej oraz opowiadała o jego znaczeniu.
Zwieńczeniem projektu jest 12 unikatowych kobiet, 12 niepowtarzalnych fotografii, 12 wyjątkowych opowieści i 12 osobistych Znaków zapisanych na ciele.

Spotkanie rozpocznie się od obejrzenia i posłuchania klipu przedstawiającego 12 finałowych fotografii. Następnie z uczestniczkami projektu będziemy rozmawiały na tematy mocno kobiece, inspirujące i oddające refleksji.

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na spotkanie pełne kobiecości.