Seanse filmowe / Dorośli

Projekcja filmowa w Sopotece, 29.03.2018, 17.00

29
Plakat - projekcja filmowa, Sopoteka, 29.03.2018 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Projekcję filmową z duszą!

29 marca 2018 r.

ul. Tadeusza Kościuszki 14

Sopot Centrum

Wszystkich tych, którzy cenią sobie dzieła zarówno piękne, jak i prowokujące do rozmyślań, serdecznie zapraszamy do Sopoteki na seans filmowy. Tym razem pokażemy Wam romantyczną, XIX-wieczna opowieść o pannie na wydaniu, której specyficznym hobby jest manipulowanie zakochanymi. Tytułowa bohaterka, choć ma już 21 lat, nie kwapi się – jak inne panny w jej wieku – do zamążpójścia. Z ochotą za to zajmuje się swataniem innych, jednak, jak to w życiu bywa, nie wszystko można przewidzieć. Zdradzimy wam tylko, że i nasza bohaterka zostanie zaskoczona. Projekcja zostanie poprzedzona krótkim wstępem, a po filmie, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dyskusji.