Warsztaty / Dorośli

Radość tworzenia - warsztaty plastyczne dla Seniorów, Filia Broadway, 6,20.11.17, 15.00

F7-Rado___tworzenia
Plakat Radość tworzenia warsztaty, 6,20.11.17 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway, w ramach Sopockiego Domu Sąsiedzkiego, zaprasza na warsztaty plastyczne dla Seniorów
„Radość tworzenia”, które poprowadzi Krystyna Skowron.

6, 20 listopada (poniedziałki), w godz. 15.00-17.00

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron:
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka, malarstwo, decupage, quilling, haft, malowanie na szkle oraz techniki mieszane. Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.