Inne / Dorośli

Razem w plenerze, czyli spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody, Filia 8 7.09.19

Spacer F8 7.09.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na „Razem w Plenerze”.

Spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody.

7 września (sobota), o godz. 11.00 zbiórka na przystanku SKM Sopot Kamienny Potok

Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński współzałożyciel i prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”.

Pan Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie.

Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”.

Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.