Spotkanie/Dorośli

Spotkania z medycyną chińską w Sopotece, 6 i 27.03.2018, 18.00

6i27
Plakat - medycyna chińska, 6 i 27.03.2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkania z medycyną chińską "W zdrowym ciele, zdrowy duch"!
6 i 27 marca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum
6 marca - Wiosna w medycynie chińskiej, czyli co jeść i jak gotować.
27 marca - Stres, frustracja, depresja. Jak ukoić rozszalałą wątrobę.
Prowadząca:
Agnieszka Fiszer-Kosińska, jest holistycznym doradcą żywieniowym, absolwentką Podstaw Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Dietetyki TMC. Pasjonuje ją zdrowy styl życia oraz medycyna alternatywna. Obecnie studiuje Akupunkturę w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku.
Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej dzialaności stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej. Na Facebooku prowadzi fanpage inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, za pomocą którego wspiera ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych i stylu życia w zgodzie z naturą.