Spotkanie literackie / Dorośli

Spotkanie autorskie z Dariuszem Domagalskim i Rafałem Dębskim w Sopotece, 18.11.2017, 17.00

2wspania_ych
Plakat - Spotkanie z Dariuszem Domagalskim i Rafałem Dębskim, Sopoteka, 18.11.2017 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Dariuszem Domagalskim i Rafałem Dębskim!

18 listopada 2017

Godz. 17.00

ul. Tadeusza Kościuszki 14

Sopot Centrum

Możliwość zobaczenia ulubionego twórcy na żywo to zawsze wielkie wydarzenie, a co dopiero, gdy w jednym miejscu spotkać można aż dwie takie osobistości! Sopoteka serdecznie zaprasza na wieczór autorski dwóch powieściopisarzy: Dariusza Domagalskiego i Rafała Dębskiego. Kompani po piórze oddadzą się porywającej dyskusji, do której oczywiście będą mogli się przyłączyć także i zgromadzeni na sali goście. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Zmieńcie to i koniecznie zjawcie się na tym ze wszech miar wyjątkowym wydarzeniu!