Inne / Dorośli

Spotkanie autorskie z Piotrem Kłodkowskim w Sopotece, 18.09.18

18
Plakat Spotkanie autorskie Kłodkowski Sopoteka 18.09.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki
na spotkanie z dr hab. Piotrem Kłodkowskim pt. "„Imperium boga Hanumana. Indie w trzech odsłonach”
18 września 2018 r., godz. 18.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Kłodkowskim, byłym ambasadorem RP w Republice Indii i doktorem habilitowanym nauk politycznych, autorem zbioru reportaży „Imperium boga Hanumana. Indie w trzech odsłonach”. Zdaniem Piotra Kłodkowskiego to właśnie waleczny bóg Hanuman jest symbolem współczesnych Indii. “Ta jego mocarność pokazuje ambicje współczesnych Indii, które z jednej strony zanurzone są mocno w tradycji, a z drugiej - chcą wejść w XXI wiek z przytupem i stać się jednym z najważniejszych graczy na światowej szachownicy” - twierdzi autor. Jesteście ciekawi co jeszcze na temat dzisiejszych Indii ma do powiedzenia nasz gość? Przyjdźcie do Sopoteki i przekonajcie się sami.

Spotkanie rekomenduje i jest jego partnerem Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego.
Spotkanie poprowadzi Marek Tokarczyk.