Spotkanie literackie / Dorośli

Spotkanie autorskie z Renatą Tarczyńską w Sopotece, 21.05.2018

21
Plakat - Spotkanie z Renatą Tarczyńską, 21.05.2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Renatą Tarczyńską!
21 maja 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum
Renata Tarczyńska dojrzała do pisania jak dobre, czerwone wino. Jej przykład pokazuje, że zawsze może przyjść czas na debiut, ale najpierw trzeba w życiu przejść jakąś drogę. Jest ukształtowaną pisarką literatury kobiecej, ma talent i zdrowy dystans. Jej „Opowiadania o miłości” to doskonałe czytadło. To gotowe scenariusze filmowe, bo Autorka pisze obrazami, naniza je jak perełki na sznurek, łączy kolejne zatrzymane kadry. Dopełnieniem przelewającej się narracji są piękne grafiki Marioli Szymańskiej, to drugi odkryty talent – malarski.