Spotkanie literackie / Dorośli

Spotkanie autorskie z Robertem Puckiem w Sopotece, 20.07.2018

20
Plakat - spotkanie z Robertem Puckiem, 20.07.18, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie z Robertem Puckiem!
20 lipca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Na widok pająków robi Ci się słabo i zaczynasz rozglądać się za gazetą? Ośmionożne stworzenia wzbudzają w Tobie obrzydzenie i strach? A może wręcz przeciwnie – może są obiektami Waszej fascynacji? Niezależnie od tego jak się sprawy mają, chcemy przekonać Was, że pająki mogą wiele powiedzieć Wam o Waszym życiu, podzielić się z Wami cennymi informacjami na temat takich zasadniczych kwestii jak związki, miłość czy macierzyństwo. Nie wierzycie? Zapraszamy Was na spotkanie z Robertem Puckiem – pisarzem, tłumaczem i wielkim znawcą i miłośnikiem przyrody – i jego pająkami. Przyjdźcie i przekonajcie się czy naprawdę jest się czego bać!