Spotkanie literackie / Dorośli

Spotkanie autorskie ze Stanisławem Łubieńskim w Sopotece, 13.07.2018

13
Plakat - spotkanie ze Stanisławem Łubieńskim, 13.07.18, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie autorskie ze Stanisławem Łubieńskim!
13 lipca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stanisławem Łubieńskim, autorem książki „Dwanaście srok za ogon”, za którą otrzymał Nagrodę Nike Czytelników 2017, a także nominacje do Paszportu Polityki 2016 oraz Nagrody Literackiej Gdynia 2017. Porozmawiamy o birdwatchingu, czyli sztuce podglądania ptaków, cenie, jaką niektórzy są w stanie zapłacić za możliwość zobaczenia rzadkiego okazu i o tym dlaczego to akurat ptaki podbiły serca tak wielu ludzi. Przyjdźcie do Sopoteki i złapcie przynajmniej dwie sroki za ogon – poznajcie Stanisława Łubieńskiego i tajniki birdwatchingu!

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu ekologicznego #wrzuctodokosza.