Inne / Dorośli

Spotkanie Sopockiego Klubu Kryminału w Sopotece, 5,12.10.18

5i12
Plakat Sopocki Klub Kryminału 5,10.10.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie Sopockiego Klubu Kryminału!

5 i 12 października 2018 r., godz. 18.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum
Prowadzenie: Katarzyna Blaim-Gnatiuk

Sopocki Klub Kryminałów jest inicjatywą adresowaną do wielbicieli literatury kryminalnej, dla których przyjemność czytania to nie wszystko. Spotkania Klubu pozwalają miłośnikom sensacyjnych historii na wymianę myśli i opinii o książkach ulubionego gatunku. Co warto czytać i w ogóle – dlaczego kryminał?

Spotkania mają formułę otwartą. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy chcieliby podyskutować o gatunku, który ostatnimi laty przeżywa swoisty renesans. Istotą każdego

spotkania jest jeden konkretny temat. Członkowie mogą zgłaszać swoje propozycje tematów do omówienia na forum Sopockiego Klubu Kryminału.