Inne / Dorośli

Targoteka, czyli targ w stylu vintage w Sopotece, 13.09.19 (ZAPISY!)

Plakat_Targoteka
Plakat Sopoteka 13.09.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Targotekę, czyli targ w stylu vintage.
13 września 2019 r., godz. 14:00
ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum

Jesteś miłośnikiem stylu vintage? Nylonowe pończochy nie mają przed Tobą tajemnic? W Twojej szafie wisi więcej ubrań z lat trzydziestych lub osiemdziesiątych niż współczesnych ciuchów? A może na widok staroci dostajesz gęsiej skórki i świecą Ci się oczy? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś ,,tak", to Targoteka jest wydarzeniem, na którym musisz się pojawić.

Zapraszamy wielbicieli szeroko pojętego retro/vintage na pierwszą odsłonę targu/swapu w Sopotece.
Zestawiamy współczesność z historią. Miksujemy nowoczesne wnętrze biblioteki z magią dawnych czasów. Otwieramy drzwi dla vintage’owych freaków.

Zapraszamy wystawców i swapowiczy do zapisów drogą mailową (liczba miejsc ograniczona!) i widzimy się na miejscu – będą na Was czekać wieszaki i stoły.
Zajrzyjcie na dno szafy, w róg strychu i w kąt piwnicy. Pakujcie wazony babci w walizki dziadka, a sukienki ciotki w torby wujków i chodźcie do nas! Czekamy 13.09 o 14:00 w Sopotece.

Zapisy: targoteka@gmail.com

Regulamin Targoteki
1. Można przynieść dowolną liczbę rzeczy. Wymagamy jedynie, żeby były czyste/wyprane i w dobrym stanie.
2. Rzeczy należy opisać imieniem i nazwiskiem, a jeżeli przedmiot jest na sprzedaż to również ceną. Polecamy użycie naklejek lub papierowych metek.
3. W sprawach wymiany/sprzedaży należy porozumiewać się z innymi uczestnikami Targoteki.
4. Wszystkie rzeczy, które nie znajdą nowego domu, wracają do swoich właścicieli.
5. Bibliotekarze Sopoteki są na miejscu i służą pomocą.

Prosimy o wypełnienie formularza, abyśmy mogli się dobrze przygotować: