Umowa o współpracy Sopot - Oświęcim

21687608_10155526049406405_7852190837859856301_n
Umowa Sopot - Oświęcim, 20.09.17 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Miło nam poinformować, że 20 września br. Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie i Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki podpisały umowę o współpracy.
Dostrzegamy potencjał bibliotek i chcemy go rozwijać poprzez wymianę i szkolenie naszych pracowników, realizację wspólnych działań integrujących społeczności lokalne Oświęcimia i Sopotu. Chcemy wykorzystać nasz entuzjazm i energię do pomnażania pomysłów dla promocji książki i czytelnictwa by rozwijać misję nowoczesnych bibliotek.
Umowę podpisano w Sopotece. W spotkaniu wzięli udział: Leszek Palus i Mariola Talewicz - dyrektor i zastępca dyrektora Galerii Książki oraz Roman Wojciechowski i Dagmara Sypniewska Skwara - dyrektor i zastępca dyrektora Biblioteki Sopockiej. W spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele władz miasta Sopotu: Joanna Cichocka-Gula - wiceprezydent Miasta oraz Agnieszka Rek - naczelnik Wydziału Kultury. Wkrótce więcej szczegółów:)