Warsztaty / Dorośli

Warsztaty dla Kobiet "Moje kobiece centrum dowodzenia, czyli mięśnie dna miednicy", Filia Broadway 18.03.19

F7-warsztaty_dla_kobiet-18
Plakat Broadway Warsztaty dla Kobiet 18.03.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway Biblioteki Sopockiej zaprasza na warsztaty dla kobiet pt. Moje kobiece centrum dowodzenia, czyli mięśnie dna miednicy, które poprowadzi mgr Anna Kuligowska.

18 marca 2019 r. (poniedziałek), godz. 17.00

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel. 58 551 98 40 w Filii Broadway lub pod nr tel. 606 896 095, mail: [email protected]

Anna Kuligowska mgr fizjoterapii specjalizująca się w rehabilitacji uroginekologicznej. Swoją pracę zawodową zaczęłam w 2011 roku a moja przygoda z uroginekologią zaczęła się z chwilą mojej pierwszej ciąży, kiedy to zaczęłam odczuwać potrzebę pogłębienia mojej wiedzy w tej dziedzinie, ponieważ sama stanęłam w obliczu zmian zachodzących w moim ciele i pojawiających się dysfunkcji. W terapii wykorzystuję metody zgodne z aktualnymi standardami terapii uroginekologicznej min. biofeedback, sEMG, terapię tkanek miękkich, terapię manualną i kinesiotaping. Celem mojej pracy jest zwiększenie u kobiet świadomości jak istotne są dla nas mięśnie dna miednicy oraz wyeliminowanie wszelkich dysfunkcji wynikających z ich osłabienia. Staram się pomóc moim pacjentkom, by jak najszybciej osiągnęły zamierzony cel i by mogły się cieszyć w pełni bycie kobietą.

Rehafemina Anna Kuligowska, tel: 606 896 095