Warsztaty / Dzieci

Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak, Filia Koc i Książka, 6,20.11.17

Warsztaty_gaw_dziarskie6_20_11
Plakat Warsztaty gawędziarskie z A.Półtorak, 6,20.11.17 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na:
Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak, czyli twórcze spotkania z baśnią.

6, 20 listopada (poniedziałki), godz. 17.30

ul. Kazimierza Wielkiego 14
Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem.
Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.
Zajęcia trwają 1,5 g. i obejmują opowieść i twórczą pracę plastyczną związaną z treścią wysłuchanej baśni.