Warsztaty / Dzieci

Warsztaty gawędziarsko-twórcze dla dzieci z A. Półtorak Wieczór baśni w Filii Koc i Książka, 2,16,30.10.18

2_16_30Wiecz_r_ba_ni
Plakat Wieczór baśni Koc i Książka, 2,16,30.10.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na: Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat.

2, 16, 30 października (wtorki), g. 17.30

ul. Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów. W październiku zostaną opowiedziane następujące baśnie: baśń armeńska „Biedny Dżiko”, baśń hinduska „Czaturdanda i królik” i baśń tatarska „O mądrym słowiku”.