Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia" w Filii Broadway, 11,25.02.19

F7-_warsztaty_plastyczne-_11__25_lutego_2019
Plakat radość tworzenia Broadway 11,25.02.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia” pt. „Tworzenie biżuterii metodą soutache”, które poprowadzi Krystyna Skowron.

11, 25 lutego 2019 r. w godzinach 15.00-17.00 /poniedziałki/

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron:

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka,malarstwo,decupage, quilling,haft,malowanie na szkle oraz techniki mieszane.

Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.

źródło: Krystyna Skowron