Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów "Radość tworzenia" w Filii Broadway, 11,25.03.19

F7-Rado___tworzenia_-11_25_marca_2019
Plakat Broadway Radość tworzenia 11,25.03.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway Biblioteki Sopockiej i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia” pt. „Ornament – zastosowanie motywu zdobniczego w pracach plastycznych”.

11, 25 marca 2019 r., godz. 15.00-17.00 /poniedziałki/

Warsztaty poprowadzi Krystyna Skowron.
Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron o sobie:
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka, malarstwo, decupage, quilling, haft, malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Biblioteką Sopocką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron