Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia" w Filii Broadway, 14,21.05.18

F7-warsztaty_plastyczne_dla_Senior_w
Plakat Warsztaty Radość tworzenia Broadway 14,21.05.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia”, które poprowadzi Krystyna Skowron.

14 i 21 maja (poniedziałki) 2018r. w godz. 15.00-17.00

Uczestnicy warsztatów wykonają kotyliony biało-czerwone dla uczniów szkół sopockich na paradę we wrześniu z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka,malarstwo,decupage, quilling,haft,malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron