Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów "Radość tworzenia" w Filii Broadway, 14,28.01.19

F7-Warsztaty_plastyczne_-14_28_stycznia_2019
Plakat Warsztaty Radość tworzenia Broadway 14,28.01.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów Radość tworzenia, pt.„Biżuteria z koralików i guzików”, które poprowadzi Krystyna Skowron.

14 i 28 stycznia (poniedziałki) 2018r. w godz. 15.00-17.00

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka,malarstwo,decupage, quilling,haft,malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron