Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów "Radość tworzenia" w Filii Broadway, 4,18.06.18

F7-Rado___tworzenia
Plakat Warsztaty plastyczne dla Seniorów Radość tworzenia Broadway 4,18.06.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia”, które poprowadzi Krystyna Skowron. Cztery pory roku będą inspiracją dla uczestników warsztatów do wykonania prac różnymi technikami.

4 i 18 czerwca (poniedziałki) 2018r. w godz. 15.00-17.00

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka,malarstwo,decupage, quilling,haft,malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron