Warsztaty / Dzieci

Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat z A. Półtorak w Filii Koc i Książka, 11.12.18

11
Plakat Wieczór baśni Koc i książka 11.12.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na: Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne
dla dzieci w wieku 3-10 lat.

11 grudnia, wtorek, 2018, g. 17.30

Agata Półtorak– z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów. W grudniu zostanie opowiedziana baśń eskimoska „Dzielny Waj”.