Warsztaty / Dzieci

Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat z A. Półtorak w Filii Koc i Książka, 13 i 27.11.18

13_27
Plakat Warsztaty gawędziarskie Koc i Książka 13,27.11.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na: Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat z Agatą Półtorak.

13, 27 listopada (wtorki), g. 17.30

Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów. W listopadzie zostaną opowiedziane następujące baśnie: baśń hinduska „Ikakindra Kolomamba” oraz baśń rosyjska „Wdzięczność szczupaka”