Wystawa / Dorośli

Wystawa malarstwa Corinny Kidoń w Sopotece, 2-22.01.2018

kido_
Wystawa malarstwa Corinny Kidoń w Sopotece Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na wystawę malarstwa Corinny Kidoń pt. "BUNTSPIEL".
Wystawę będzie można podziwiać w dniach 2-22.01.2018 w godzinach otwarcia Sopoteki.

Wystawa prezentuje wybrane dzieła malarki, które powstały w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Corinna Kidoń jest niemiecką malarką, artystką od 20 lat mieszkającą w Polsce. BUNTSPIEL to autorska nazwa wystawy oznaczająca grę kolorów. Obrazy charakteryzują się niezwykle bogatą kolorystyką, wprowadzającą oglądających w dobry nastrój. CorInna Kidoń maluje „od zawsze". Za namową rodziny zaczęła pokazywać swoje prace szerszej publiczności (...). Maluje w wolnych chwilach, ale jak sama mówi „Malarstwo to moja pasja".