Wystawa / Dorośli

Wystawa "Świat w trzech odsłonach" w Filii Koc i Książka, 17.09 - 30.11.18

17
Plakat Wystawa Świat w trzech odsłonach Koc i Książka 17.09-30.11.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka zaprasza na wystawę prac uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy-Ośrodka Adaptacyjnego
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie pt „Świat w trzech odsłonach”.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy Biblioteki.

17.09-10.10 Przez pryzmat oczu wielu
10.10-05.11 Z wybranych pespektyw
05.11-30.11 Świat ja - Kubowy

ul. Kazimierza Wielkiego 14
Sopot

„Świat w trzech odsłonach” - wykonawcami prac plastycznych są uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy-Ośrodka Adaptacyjnego w Sopocie.
Zamysłem wystawy, co oczywiste, jest jak najszersza prezentacja ich wrażliwości i twórczości artystycznej. Obrazy te, to efekt ich codziennej pracy warsztatowej oraz zajęć w plenerze, na terenie Sopotu. Prace zostały wykonane w następujących technikach: rysowanie pastelami , malowanie akrylami oraz malowanie cienkopisami i flamastrami. Tematem przewodnim i źródłem inspiracji dla autorów jest otaczająca rzeczywistość, częściowo przez nich odwzorowana, częściowo przetworzona i uwewnętrzniona.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki.)