Inne / Dorośli

XIII Sopocka Integracyjna Giełda Pracy w Sopotece, 20.09.18

41626254_1902008153428240_8523462332347580416_n
Plakat XIII Sopocka Integracyjna Giełda Pracy Sopoteka 20.09.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII edycji od 2018 pod nową nazwą Sopocka Integracyjna Giełda Pracy, która odbędą się 20 września 2018 r. w Sopotece - galerii kultury multimedialnej, ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum II piętro, w godzinach 10.00-13.00.

Giełda stanowi odpowiedź na potrzeby osób poszukujących zatrudnienia, nieaktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnościami, a także wszystkich zainteresowanych odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej.

Wydarzenie organizowane jest również z myślą o instytucjach i firmach poszukujących pracowników oraz instytucjach udzielających wsparcia osobom z dysfunkcjami.

Lista wystawców:
Fundacja Integralia Fundacja Integralia
Centrum Integracja Integracja
Centrum Integracji Społecznej Sopot Centrum Integracji Społecznej w Sopocie - TPBA Koło Gdańskie
Centrum Integracji Społecznej Gdynia Centrum Integracji Społecznej w Gdyni TPBA Koło Gdańskie
Caritas Archidiecezji Gdańskiej CARITAS Archidiecezji Gdańskiej
Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji
Państwowy Urząd Pracy
Młodzieżowe Biuro Pracy z Gdańska Młodzieżowe Biuro Pracy OHP - Gdańsk
Twinstar Arkadiusz Jakubowski- franczyza MCDonald’s
Sandpro Consulting BPO Sp. Z o.o. Sp.K.
Atut Sp. Z o. o
Hombre Service Sp. Z o.o.
Lavoro Sp. z o.o.
Solid Security Sp. z o.o. Solid Security