Dodane przez admin - śr., 06/03/2020 - 06:22
Projekt "sieć w domu"

Biblioteka Sopocka zaprasza do udziału w projekcie on-line „Sieć w domu” w ramach programu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci”
czerwiec–listopad 2020 r.

Zapraszamy Państwa do udziału w zupełnie nowym projekcie realizowanym przez Bibliotekę „Sieć w domu”.

Projekt „Sieć w domu” można streścić w 3 używanych przez nas w hasztagach: #czytamydobrze #zostańwdomu i #niezostawiamczytelnika.

Każde hasło charakteryzuje naszą działalność on-line, w centrum której znajduje się książka.
„Sieć w domu” ma zupełnie inny charakter niż nasze dotychczasowe projekty, ponieważ zrealizujemy go w całości z wykorzystaniem kanałów komunikacji internetowej. Dzięki temu w wydarzeniach on-line będzie mogła wziąć nieograniczona liczba odbiorców.

Projekt będzie trwał od czerwca do listopada. W tym czasie zaplanowaliśmy aktywności takie jak: spotkanie autorskie on-line, performatywne czytania książek dla dzieci, słuchowiska, warsztaty plastyczne.
Codziennie od 2 czerwca o 08:00 będziemy publikować jeden odcinek audiobooka dla dorosłych stworzonego przy współpracy z Agencją Artystyczną Nehrebeccy - „Telewizyjny alfabet wspomnień” Jerzego Gruzy w interpretacji Krzysztofa Gordona.

Na część wydarzeń będą obowiązywały zapisy. O wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco w naszych mediach społecznościowych, na stronie mbp.sopot.pl, a sprawozdania z minionych aktywności znajdziecie Państwo na projektowym blogu https://siecwdomu.blogspot.com.

Zapraszamy do udziału!