Dodane przez admin - pon., 10/07/2019 - 07:31
Plakat warsztatów z tworzenia podcastów

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na
Warsztaty z tworzenia podcastów prowadzone przez Aleksandrę Radoń
22 października 2019 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

O mnie
Cześć! Jestem Ola i na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz działaniami wizerunkowymi w branży modowej. Niedawno wkroczyłam w świat podcastów, tworząc projekt "Ej, dziewczyny!". W każdym odcinku rozmawiam z wyjątkową osobą, z którą poruszam ważne tematy społeczne, kulturowe i lifestyle’owe.

Opis warsztatów:
Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spróbować swoich sił za mikrofonem, ale też dla tych, którzy uwielbiają słuchać podcastów. Podczas zajęć poznacie odrobinę teorii – dowiecie się czym jest podcast i jakie przyjmuje oblicza. Poznacie platformy internetowe dedykowane tej formie przekazu. Porozmawiamy o technicznym przygotowaniu oraz podstawach marketingu. Nie zabraknie również części praktycznej. Zapraszam!

Podczas pierwszej odsłony warsztatów będziemy skupiać się na podcastach z udziałem gości. Drugie spotkanie to prawdziwa gratka dla fanów słuchowisk i podcastów przyjmujących formę opowiadania.
Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: sopoteka@mbp.sopot.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).