Dodane przez admin - czw., 10/31/2019 - 08:42
Plakat Wieczoru Baśni

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na: Wieczór Baśni, gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne
dla dzieci w wieku 3-10 lat.

12, 26 listopada, wtorki, 2019, g. 17.00

Uwaga ! Obowiązują zapisy pod adresem e-mail:
filia5@mbp.sopot.pl

ul. Kazimierza Wielkiego 14
Sopot

Agata Półtorak ilustracje i rękodzieło – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).