Dodane przez admin - pon., 02/24/2020 - 08:40
Wystawa fotograficzna „Malbork w obiektywie sopockich seniorów” w Filii Broadway

Filia Broadway zaprasza na wystawę fotograficzną „Malbork w obiektywie sopockich seniorów”.

Sopot Brodwino, ul. Kolberga 9

W ubiegłym roku w Sopockim Centrum Seniora mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 49 zawiązała się Grupa Fotograficzna SCS, której celem działania jest wspólne spędzanie czasu z aparatem na szyi. „Razem robimy zdjęcia, omawiamy je i uczymy się fotografii”  – mówią członkowie grupy.

W październiku 2019 roku grupa SCS odbyła plener fotograficzny na zamku w Malborku.  Zdjęcia wykonane podczas wyjazdu złożyły się na wystawę , którą będzie można oglądać w godzinach otwarcia filii Broadway w dniach od 6.03 do 3.04.2020 roku.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).