Dodane przez julia.zamiela@… - śr., 02/23/2022 - 12:41
Spotkanie z Dariuszem Podbierskim, 10 marca, godzina 17:00, filia 8

„Szlaki, ścieżki i drogi”

10 marca, godz. 17:00

Filia nr 8 Biblioteki Sopockiej zaprasza na spotkanie z Dariuszem Podbereskim, który opowie nam o turystycznych szlakach, jakie znajdziemy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Ile szlaków przebiega przez TPK? Czy są wśród nich ścieżki rowerowe? Czym różni się szlak turystyki pieszej od ścieżki przyrodniczej? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań, dzięki którym planowane wędrówki okażą się z pewnością dużo łatwiejsze, poznacie już 10.03.

Słowo o prowadzącym:

Dariusz Podbereski – specjalista do spraw edukacji ekologicznej w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Dziennikarz Radia Gdańsk, współautor audycji turystycznej „Zwiedzaj, nie śpij” i „Muzycznych Wędrówek Łosia i Basiora”. W latach 2002 – 2006 prowadził „Bieszczadzkie Anioły”, współpracuje między innymi z projektem „W górach jest wszystko co kocham”.

(źródło: 40.bazuna.org.pl)