Inicjatywy aktualne

Logo Mała Książkahttps://instytutksiazki.pl/aktualnosci,2,blisko-6-tysiecy-bibliotek-w-nowej-edycji-projektu-mala-ksiazka-–-wielki-czlowiek,5350.html

Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka.
Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w Bibliotece Sopockiej.

 

Z Archiwum Biblioteki Sopockiej

Tutaj znajdą Państwo alfabetyczny wykaz teczek z kopiami planów architektonicznych budynków z akt sopockiej Policji Budowlanej (do 1945 r.) i wydziału architektury sopockiego Urzędu Miasta, znajduj

zdjecie dron

Biblioteka Sopocka, jak przystało na bibliotekę XXI wieku, jest miejscem gwarantującym swoim czytelnikom możliwość nauki i spędzenia wolnego czasu, zapewniając dostęp do nowinek technologicznych.

logo

Domy Sąsiedzkie działające przy Filiach  "Koc i Książka"  oraz „Broadway”, są jednymi z najważniejszych miejsc integrujących i aktywizujących lokalną społeczność w Sopocie.

Logo Legimi

Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że w ramach współpracy pomiędzy bibliotekami pomorskimi udało się powołać konsorcjum na rzecz dostępu do e-booków.

DKK Sopoteka

Dyskusyjny Klub Książki rozpoczął działalność w Bibliotece Sopockiej w maju 2007 r.

Antologia Poetów i Pisarzy Sopotu

Choć w środowisku literackim tendencji do podziałów nigdy nie brakuje, większość zamieszkałych w Sopocie ludzi pióra odnalazła się wiosną 1993 roku na zanurzonym między leśne wzgórza Brodwinie.