Mamy to! Otrzymaliśmy dofinansowanie na 3 projekty!

czarny napis "mamy to!" na zółtym tle

Z ogromną radością informujemy, że nasza Biblioteka otrzymała aż trzy dofinansowania na realizacje całorocznych projektów kulturalnych!

Oto one:
„eMOCje. Bliżej innych, blisko siebie” – 104 000 zł, program BLISKO. Projekt będziemy realizować przez 2 lata!
„Z chłopów my wszyscy” – 31 150 zł, program Promocja czytelnictwa
„To właśnie baśnie” – 36 300 zł, program Partnerstwo dla książki

Niebawem w zakładce „Projekty” pojawią się szczegółowe informacje dotyczące działań, jakie zaplanowaliśmy w ramach projektów, ale już teraz możemy zagwarantować wam, że nasze propozycje skradną wasze serca!

Projekt „eMOCje. Bliżej innych, blisko siebie” otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Projekt „Z chłopów my wszyscy” – otrzymał dofinansowanie ze Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa” pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Projekt „To właśnie baśnie” – otrzymał dofinansowanie ze Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki” pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.