Spacer po Sopocie? Wybierz się w trasę z jednym z naszych audioprzewodników!

Marzy Ci się spacer po Sopocie, ale nie chcesz wybierać znów tej samej trasy? A może odwiedzasz kurort w ramach wakacyjnego wyjazdu i chciałbyś dowiedzieć się o nim jak najwięcej? Tu z pomocą przychodzimy my – oraz nasze audioprzewodniki!

Tomasz Kot, dziennikarz, fotograf, pasjonat historii i życia codziennego Sopotu i Trójmiasta oraz autor „Spacerownika Sopockiego” przygotował dla Was siedem tematycznych tras. Każdą z nich znajdziecie na naszym profilu na wszystkich dostępnych platformach podcastowych.

Na poniższej grafice znajdziecie kody QR przenoszące bezpośrednio do odsłuchu. Wystarczy zeskanować interesującą Was trasę i już można ruszać na szlak!

Wszystkie spacery dają okazję do odkrycia różnorodnych zakątków miasta. Każda trasa została zaplanowana tak, by umożliwić uczestnikom poznanie mniej popularnych miejsc w kurorcie. Podczas wędrówek z naszymi audioprzewodnikami będziecie mieli okazję zgłębić tajemnice i anegdoty związane z poszczególnymi miejscami i odkryć ciekawostki, których nie znajdziemy w tradycyjnych przewodnikach.

Jeśli nie chcesz korzystać z kodów QR, możesz również kliknąć na nazwę interesującej Cię trasy i w ten sposób przenieść się bezpośrednio do odsłuchu:

Skip to content