Szkolenie dla beneficjentów programu BLISKO w Radziejowicach

Karolina, kierowniczka Kamionki, jest właśnie w Radziejowicach na trzydniowym szkoleniu organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury dla beneficjentów programu BLISKO 2024-2025!

To bardzo intensywny czas, podczas którego bierze udział w licznych warsztatach i spotkaniach dotyczących programu, regulaminu i wymagań. Podczas szkolenia odbywają się spotkania z tutorami, opiekunami w programie oraz bibliotekami partnerskimi, dzięki czemu powstaje forum wymiany myśli dotyczących bibliotek, ich problemów i wyzwań. Jedną z wartościowych umiejętności, które uczestnicy nabyli podczas szkolenia, jest przeprowadzenie ciekawej dla odbiorców diagnozy!

Dzięki środkom, które nasza biblioteka otrzymała w ramach programu BLISKO, organizujemy projekt eMOCje. Bliżej innych, blisko siebie, czyli naszą propozycję na szereg twórczych, rozwijających działań skupiających się wokół zagadnień uczuć i emocji. Pomysł na projekt zaczerpnęliśmy z obserwacji waszych upodobań czytelniczych. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj!

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.