Wiadomość dla Międzygwiezdnych Wędrowców

wiadomość pisana komputerowym fontem na czarnym tle, sprawiająca wrażenie zaszyfrowanej wiadomości wysłanej przez załogę statku (temat: prośba o pomoc w galaktycznym exodusie)
Od: Komandora Stacji Badawczej BS-24
Do: Wszystkich Międzygwiezdnych Wędrowców

Temat: Prośba o Pomoc w „Galaktycznym Exodusie”

Drodzy Wędrowcy,

Wysyłamy tę wiadomość do wszystkich odważnych dusz przemierzających kosmiczne bezdroża. Nasza stacja badawcza BS-24 znajduje się w obliczu wyjątkowego wyzwania, które wymaga wsparcia najdzielniejszych wędrowców z wszystkich krańców galaktyki.

Już 8 czerwca o godzinie 10:00 planujemy rozpoczęcie operacji „Galaktyczny Exodus”. Celem tej misji jest odnalezienie legendarnej planety, której lokalizacja pozostaje tajemnicą nawet dla najstarszych bibliotek kosmicznych. Twoja pomoc może okazać się kluczowa w powodzeniu naszej misji.

Jeśli chcesz nam udzielić wsparcia, skieruj swój statek na Pole Pląsających Czarownic. Użyj następujących koordynatów, aby bezbłędnie nawigować przez kosmiczne przestworza: 54°26’51.2″N 18°32’55.8″E. Urządzenie nawigacyjne (znane jako Mapy Google) będzie nieocenione w znalezieniu właściwej trasy. Jeśli wiesz, że chcesz stawić się nam na pomoc, wypełnij formularz znajdujący się TUTAJ.

Twoja obecność może przesądzić o sukcesie naszej misji. Jeżeli wciąż się wahasz, więcej informacji znajdziesz tu: WYDARZENIE. Przybywajcie licznie, by razem z nami odkrywać tajemnice wszechświata!

Komandor Stacji Badawczej BS-24