Dodane przez agata.perzynsk… - ndz., 11/08/2020 - 15:03
Biblioteka Sopocka zamknięta w dn. 9-29.11.2020

Podstawowe informacje

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

W związku z decyzją premiera Morawieckiego z 4 listopada o zamknięciu wszystkich instytucji kultury, informujemy, że od 9 listopada (poniedziałek) zamykamy do 29 listopada wszystkie filie Biblioteki Sopockiej. 

Usunięto obraz. Przez cały okres zamknięcia filii będzie można otrzymać kody do Legimi, kontaktując się z nami przez Usunięto obraz. FB 

Sopoteka

 lub telefonicznie Usunięto obraz. (518 951 331) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–15:00. W obu przypadkach należy podać numer swojej karty. 
Usunięto obraz. Zachęcamy do wypożyczania e-booków (tytuły można sprawdzić w katalogu: https://box.mbp.sopot.pl/Opac5/). Jeden czytelnik może wypożyczyć jednorazowo 6 e-booków, które automatycznie wyłączane są z puli do momentu ich zwrotu. E-booka można wypożyczyć na 30 dni, a po tym czasie należy skasować plik ze swojego urządzenia, co jest równoznaczne ze zwrotem pozycji. 
W celu wypożyczenia e-booka należy napisać wiadomość Usunięto obraz. do Sopoteka na FB, również należy podać nr karty. 
Usunięto obraz. Wypożyczenia zbiorów zostaną automatycznie przedłużone do momentu ponownego otwarcia Biblioteki, kary nie będą naliczane.
Usunięto obraz. Wszystkie nasze zaplanowane wydarzenia on-line odbędą się zgodnie z planem. 

Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczymy!

Opublikuj

Opublikuj