Dodane przez julia.zamiela@… - pon., 11/22/2021 - 17:49
Finisaż wystawy obrazów Agaty Wróblewskiej –Boruckiej „Okno na świat”

Filia Broadway zaprasza na finisaż wystawy obrazów autorstwa Agaty Wróblewskiej –Boruckiej „Okno na świat”.

16 grudnia 2021 r. godz. 16:30

Agata Wróblewska–Borucka urodziła się13 grudnia 1976 roku we Wschowie. Od piętnastego roku życia mieszka w Gdańsku. Podstawy warsztatu artystycznego zdobyła w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie. Dobrze czuje się w malarstwie, jednak rysunek to jej mocna strona. Porusza się swobodnie w technikach rysunkowych, od piórka i ołówka po malarstwo pastelowe. Tematy poruszane w jej pracach to pejzaż, portret, ludzie, zwierzęta i duża doza wyobraźni. Autorka wielu wystaw indywidualnych w Polsce. Regularnie swoje prace pokazuje od 2008 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem filia7@mbp.sopot.pl lub tel. 58 551 98 40

Miejsce spotkania: filia Broadway, ul. Oskara Kolberga 9, Sopot