Dodane przez Paulina - wt., 10/20/2020 - 07:40
Warsztaty online 29.10.20 14:00

Podstawowe informacje

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Biblioteka Sopocka  zaprasza do udziału w warsztatach on-line z tworzenia scape roomu 
prowadzonych przez EduQuest Gry w edukacji.

29 października, 14:00, fanpage Biblioteki Sopockiej w ramach projektu on-line „Sieć w domu” z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci”.

Edukacyjny escape room to warsztaty, których uczestnicy rozwiązują zadania i łamigłówki, aby osiągnąć wspólny cel, czyli odnaleźć porwanego misia. 

Zapraszamy na warsztaty EduQuest Gry w edukacji, podczas których dowiecie się, jak samemu zrobić escape room w domu dla dzieci. 
Do wykonania escape roomu w domowych warunkach wystarczą przedmioty, które właściwie każdy ma w domu: kartki, przybory do pisania, taśma, lakier do paznokci, nożyczki, plastelina itp. Podczas filmiku warsztatowego Karolina – edukatorka, która w edukacji wykorzystuje gamifikację oraz metodę game based learning, krok po kroku będzie tworzyć escape room. 

Prowadząca warsztaty o sobie:
„Doświadczenie w obszarze nowoczesnych metod edukacyjnych zdobywałam w centrach nauki w Trójmieście. Prowadzę warsztaty z projektowania gier miejskich z dziećmi i młodzieżą oraz zajęcia w formie escape roomów dla uczniów i nauczycieli.
Jestem autorką bloga Gry w edukacji, scenariuszy lekcji w formie escape roomów oraz materiałów dla nauczycieli na temat gamifikacji”.

Opublikuj

Opublikuj