Dodane przez aleksandra.bie… - śr., 06/22/2022 - 07:21
Plener czytelniczy Hestii, 25 czerwca, od 10:00 do 14:00, Park Hestii

PROGRAM GŁÓWNY:

-11:00 Rozmowa z Saszą Hady, autorką książki „Zefiryna i księga uroków" (prowadzenie: Weronika Wawrzkowicz)

-11:30 Debata o literaturze współczesnej dla dzieci i młodzieży z udziałem kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii (prowadzenie: Marcin Żebrowski)

-12:00 Rozmowa z Marcinem Przewoźniakiem, autorem książki „Mama w occie. Zabójcze pierogi" (prowadzenie: Weronika Wawrzkowicz)

-12:30 Spotkanie z Michałem Rusinkiem (prowadzenie: Marcin Mindykowski, Gazeta Wyborcza)

-13:00 Rozmowa z Katarzyną Wasilkowską, autorką książki „Już, już!" (prowadzenie: Weronika Wawrzkowicz)

-13:30 Rozmowa z Agnieszką Wolny-Hamkało, autorką książki „Po śladach" (prowadzenie: Weronika Wawrzkowicz)

PROGRAM DODATKOWY:

-Gra literacka w parku Hestii
-Podpisywanie książek nominowanych do Nagrody Literacka Podróż Hestii 2022 i możliwość rozmowy z ich autorami i autorkami
-Swap książkowy
-Stoisko Biblioteki Sopockiej