Dodane przez julia.zamiela@… - czw., 05/05/2022 - 16:58
Poczytaj mi: warsztaty aktorskie dla dzieci z Małgorzatą Brajner, 12 i 26 maja, godzina 16:30, Broadway

12 i 26 maja (czwartki) o 16:30 zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat do filii Broadway na warsztaty aktorskie, które poprowadzi znana i ceniona aktorka Teatru Wybrzeże Małgorzata Brajner w ramach projektu „Poczytaj mi”.

Dzieci razem z prowadzącą wykonają podstawowe ćwiczenia rozgrzewające ciało i aparat mowy. Podczas zajęć uruchomimy naszą
wyobraźnię… Czy kolorowe skarpetki mogą stać się bohaterami naszych historii?! Czy łatwo jest wyrazić i rozpoznać emocje? Jak
tworzy się teatr? Postaramy się znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania.

Obowiązują zapisy: 519 720 786

Projekt „Poczytaj mi” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.